• Zarejestrowanych graczy: 827
  • Brak graczy w grze
MMORPG Top50
Gry w przegl±darce
Gra od 16 roku życia Gra zawiera elementy przemocy Gra zawiera elementy erotyki W grze używane są słowa wulgarne

Napotykasz wysokiego i tęgiego człowieka, ubranego w zbroję skórzaną, z mieczem u pasa i hełmem pod pachą. Ma poważną minę, gdy wypowiada następujące słowa:
- A więc chcesz zagrać? Chęci to podstawa. - rzecze mężczyzna, przyglądając się twojej posturze.
- Budowa odpowiednia, z twarzy ci dobrze patrzy. Nie będziesz sprawiać problemów? No, ja myślę. Jeśli będziesz, wylecisz stąd szybciej, niż pomyślisz!
Żołnierz z sakwy wyciąga kawał pergaminu i wciska ci go w ręce.
- Przeczytaj uważnie i wypełnij ten dokument. Chyba umiesz czytać? Świetnie. Pomyśl, zanim napiszesz tutaj coś głupiego. Możesz to później zmienić, ale po co, jak teraz możesz zrobić to poprawnie? No, na co się gapisz? Wypełniaj!

Imię postaci
Podaj swoje imię pamiętając o tym, że nie może ono należeć do istniejącego już w grze, nie może być pisane z małej litery oraz zawierać w sobie cyfr. Także rasa wymusza na Tobie odpowiednie imię. Pamiętaj, że w razie kłopotów legislator w grze udzieli Ci pomocy. Później możesz je zmienić w panelu opcji. Jezeli nie masz pomysłu na imię, po prostu wygeneruj je.

Generuj imię
Adres e-mail
Podaj swój adres e-mail. Zostanie nań wysłany mail z linkiem potwierdzającym rejestrację. Niekiedy filtr antyspamowy może go przechwycić.
Potwierdź adres e-mail
Powtórz podany wcześniej adres e-mail.
Hasło
Podaj hasło na swoje konto. Musi ono zawierać przynajmniej jedną wielką literę (np. A, G, W itp.) oraz przynajmniej jedną cyfrę.
Kod potwierdzajacy Kod potwierdzający Wpisz kod potwierdzający, że nie jesteś spambotem. Jeżeli nie możesz zobaczyć kodu napisz na faerun@faerun.pl
Przeczytałem i akceptuję Kodeks

Gra od 16 roku życia Gra zawiera elementy przemocy Gra zawiera elementy erotyki W grze używane są słowa wulgarne
© 2007-2013 Społeczność Faerun.
Część nazw własnych w krainie jest używanych na zasadach OGL © Wizards of the Coast, Inc.